Kurumdan Haberler
Geri

EYBİS Üzerinden Yetkilendirme Başvurusu Alınmasına İlişkin Duyuru


        Kurumumuz internet sitesinde yer alan EYBİS menüsü üzerinden yetkilendirilme başvurularının alınmasına ilişkin çalışmalar tamamlanmış olup, söz konusu alan üzerinden başvuru alma işlemleri başlamış bulunmaktadır.

        Daha önce bu sisteme veri girişlerini yapan meslek mensupları gerekli eksikliklerini tamamlayarak, sisteme ilk kez giriş yapacak meslek mensupları ise gerekli alanlara veri girişlerini yaparak, ilgili alan üzerinden yetkilendirme başvurusunda bulunabilirler.

        Yetkilendirilme başvurularının tarafımızca değerlendirilmesinde, uygulamalı mesleki eğitim ile mesleki tecrübe süreleri büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle bu alanlara veri girişi yaparken, her başlık için hazırlanmış olan yardım metinlerini dikkatli bir şekilde okumanız ve veri girişlerini söz konusu yardım metinlerinde yer alan açıklamalar doğrultusunda yapmanız, başvurunuzun hızlı bir şekilde değerlendirilmeye alınması açısından büyük önem arz etmektedir.

        Sisteme yükleme yaparken karşılaşabileceğiniz sorunlarla ilgili teknik destek almak için lütfen eybis@kgk.gov.tr  mail adresine mesaj gönderiniz.

        Başvuru işlemlerini  https://eybis.kgk.gov.tr adresinden yapabilirsiniz.